RadarURL
Muzikos naujienos

Į roko muziką pasukusio Avicii albume - "Coldplay", "Green Day", "Bon Jovi" ir "System of A Down" vokalistai


Švedijos house muzikos prodiuseris Avicii paskelbė, jog elektroninę muziką bent jau kuriam laikui planuoja palikti nuošalyje. To priežastis - suplanuotas roko stiliaus projektas su tokiomis žvaigždėmis kaip "Green Day" lyderis Billie Joe Armstrong, "Coldplay" vokalistas Chris Martin, Jon Bon Jovi ir "System of A Down" žvaigždė Serj Tankian.

Avicii, kuris jau dirbo su Martin kūrinyje "A Sky Full Of Stars", pasirodžiusiame šeštajame "Coldplay" albume "Ghost Stories", šįkart grupės lyderį pasikvietė pasirodyti savo būsimajame albume.

Billie Joe Armstrong pasirodys greitai pasirodysiančiame kūrinyje "No Pleasing a Woman", o Wyclef Jean ir Matisyahu sukurs eksperimentinį regi duetą.

Albumas seks po 2013 m. įrašo "True" ir, kaip teigiama, atskleis daugiau prodiuserio talentų nei tik gera elektroninė muzika.

Britney Spears vadybininkas prisipažino, kad ji tik žiopčioja pagal fonogramą


Pernai Britney Spears pasirašė 2 metų kontraktą Las Vegaso "Planet Hollywood" viešbutyje vykstantiems šou "Britney: Piece Of Me".

Per metus ji surengs po 50 koncertų. Šou trunka pusantros valandos ir kainuoja nuo 59 iki 179 dolerių. Visa tai turėtų atnešti Britney 30 milijonų dolerių.

Koncertai prasidėjo pernai metų pabaigoje. Prieš tai Britney vadybininkas Adamas Leberis pažadėjo, kad pop princesė tikrai dainuos gyvai. Tačiau jau nuo pat pradžių Britney pasirodymai sulaukė daug apkalbų, kad ji tik žiopčioja pagal fonogramą.

Vasarį žmogus iš artimos Britney aplinkos atskleidė "New York Daily News", kad įtarimai yra pagrįsti:

"Britney iš tikrųjų nedainuoja. Ji gauna pinigus už pažiopčiojimą. Žiūrovai to nesupranta, tačiau taip nesažininga - juk jie sumokėjo už tai, kad išgirstų jos gyvą dainavimą," teigė jis.

Labai netrukus internete pasklido įrašas, kuriame girdėti tikras koncerto metu skambantis Britney balsas. Jis, švelniai tariant, tikrai nėra idealus, o Britney išsiduoda žiopčiojanti, kai laiku nepakelia mikrofono prie lūpų. Ir tai - jau toli gražu ne pirmas tokio pobūdžio įrašas (vieną jų galite pamatyti apačioje).

Dabar jau ir pats Britney Spears vadybininkas Adamas Leberis, kuris anksčiau kategoriškai neigė, jog Britney žiopčioja pagal fonogramą, buvo priverstas atskleisti tiesą.

"Per tokius šou kaip jos praktiškai neįmanoma visąlaik dainuoti gyvai," teigia jis. "Britney dainuoja, bet tik tada, kai gali. Neįmanoma taip energingai be pertraukos šokti 90 minučių ir tuo pat metu dar ir dainuoti."

Britney nuvylė ne tik atėjusius pasiklausyti jos tikrojo balso žiūrovus, bet ir už 2,5 tūkst. dolerių įsigijusius VIP bilietus. Jų dėka galima patekti į užkulisius ir susitikti su pačia Britney. Tačiau dainininkė nelepina jų dėmesiu: ji tik mechaniškai papozuoja su jais prieš objektyvą ir greitai dingsta.

Robin Thicke toliau beviltiškai stengiasi susigrąžinti buvusią žmoną: skyrė jai dainą ir naują albumą pavadins jos vardu


Praeitų metų superhito "Blurred Lines" atlikėjas Robinas Thicke, kurį vasario mėnesį paliko žmona Paula Patton, ir toliau beviltiškai bando ją susigrąžinti. Neseniai jis išleido dainą "Get Her Back", o dabar paskelbė, kad naujasis jo liepos 1-ą dieną pasirodysiantis albumas vadinsis ne kaip kitaip, o... "Paula".

Su savo būsima žmona Robinas susipažino, būdamas 14-os. Susitikinėti jiedu pradėjo po poros metų, o 2005-aisiais susituokė. 2010 m. jiems gimė sūnus Julianas.

Praeitais metais Thicke ryškiai figūravo pirmuosiuose laikraščių puslapiuose mažiausiai dėl dviejų skandalų - dainos "Blurred Lines", ir ypač - jos video, kuris, kaip buvo rašoma, diskriminuoja moteris. Na, o paskui, žinoma, dėl jo kontroversiško pasirodymo su "tverkinančia" Miley Cyrus per 2013-ųjų "MTV Video Music" apdovanojimus.

Po šių skandalų Robino ir Paulos pora viešumoje vis dar laikėsi tvirtai, bet, manoma, jau tada pradėjo byrėti. Galop šių metų vasario mėnesį Paula padavė pareiškimą skyryboms. Atgailaujantis Robinas beveik visuose interviu sakosi tebemylintis Paulą ir prisiekinėja, jog padarys viską, kad tik ją susigrąžintų.

Kažin, ar pavadinus albumą buvusios žmonos vardu, jam pavyks suminkštinti jos širdį?

[youtube=http://youtu.be/YoWueQCkfjg]

Pagrindinis

Prisijungimas
 • Pokalbiai
 • MuzikosFanų Top'ai
  AutoriusqPaulo
  Vakar 19:45:50
  tikriausiai nemoki video HQ sukurt? :) yra programų.
  AutoriusqPaulo
  Vakar 19:44:23
  gerai skamba, tik kažkaip kokybė neišspausta visa. :)
  AutoriusAugustasM
  Vakar 18:26:46
  pasiklausom dirbau ilgai prie tokio darbelio
  Youtube
  AutoriusqPaulo
  Vakar 13:28:24
  kitą kart kai kelsi. pažiūrėk paieškoje ar tos dainos nėra. aišku nevesk viso pavadinimo.
  Autoriusrimvydutis
  Vakar 12:16:14
  Dainų kurias kėliau čia nėra, kokybe jų puiki. iš 5 dainų ikėlė tik vieną..
  AutoriusNukedas
  27 Sausio 2015
  Na ką sveiki. Šykart ir aš susidūriau su kėbloka situacija. :D Bangysiu nupasakot pačios dainos video kuri senai mačiau ir pačios dainos pavadinimo nepamenu. Atvažiuoja du bernai su mašina į dikynuose isirengusi bara, o ten dvi ar viena barmene, jie uzsisako vodkos isgerineja, o ta merga pradeda daunuot tos dainos priedaini kiek pamenu jis skamba sitaip ( you drinking too mucth) arba ( you drink too mucth) tai vat tokia situacija.
  AutoriusSubfocus
  27 Sausio 2015
  Tai jai kokybe lieva tai ir lievai skambes lol Pvz klausant per ausinukus iskart jauciasi kur kokie 15 mb o kur 3 mb wink
  AutoriusqPaulo
  27 Sausio 2015
  Jeigu keliat dainas, tai ir į kokybę atsižvelkit, stenkitės surast kuo geresnę kokybę, o jeigu ir nerandat, ar išvis nėra tos dainos, tai ir ripas eina. Aišku, svarbiausia kaip skamba.
  AutoriusqPaulo
  27 Sausio 2015
  man keista, kodėl kai įkeliu kokią dainą, jos nepatvirtina ir ištrina, bet nieko neatsiunčia į pm?

  Tik registruoti vartotojai gali rašyti žinutes.
Informacija
Facebook
Google+
Išdėstymas
Rodomų dainų skaičius: daugiau | mažiau
Skaitliukas
 • Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
 • Radijas
  Dėmesio! Kiekvieną sekmadienį 20:00 - 21:30 MuzikosFanai.lt savaitės TOP20 laida!
  Pagrindinis » Rusiška muzika » Oleg Gazmanov - Zdi Minia Rodnaja
  Oleg Gazmanov - Zdi Minia Rodnaja

  19:02
  atsipeikekit nuo pigiu narkotiku arba pilnai issiblaivykit po svenciu. Dreamer - nuo kada cia gazmanovo balsas ir daina? tvirtintojai gal vertetu pabandyt pasinaudot paieska tvirtinant dainas?
  -

  00:41
  Ot tai tau... wink
  -

  00:53
  gal biski per piktai nuskambejo :D bet visdelto tiesa sakau
  -
  Informacija

  Vartotojai, kurie yra grupėje Svečias, negali rašyti komentarus šioje naujienoje.