RadarURL
Muzikos naujienos

“Naktinės Personos” nutarė tęsti bendrą kūrybinę veiklą


Neįtikėtina, tačiau tai - tiesa. Ko gero, pirmą kartą Lietuvos muzikos istorijoje žiūrovai lėmė tai, kad Alanas Chošnau ir Aras Vėberis nusprendė tęsti “Naktinių Personų” veiklą. Jie - lyg legendinis feniksas: sudega ir gimsta tam, kad gyventų bei kurtų iš naujo.

Grandiozinį koncertų turą penkiose didžiosiose Lietuvos arenose surengusios “Naktinės Personos“ verčia naują puslapį grupės istorijoje. Muzikantai, kuriuos už kvapą gniaužiantį šou komplimentais apibėrė gerbėjai, ketina tęsti sceninę veiklą ir darbus įrašų studijoje.

Anot Alano ir Aro, pati situacija ir žmonių reakcijos padiktavo tolimesnę įvykių eigą. Nors prieš prasidedant „Naktinių Personų“ turui jo organizatoriai ir muzikantai teigė, kad šie penki koncertai Lietuvoje bus paskutiniai, jau po išties šiltai sutikto pirmojo pasirodymo Vilniuje, tapo aišku, kad šį klausimą verta palikti atvirą.

„Turui „Po 20 metų“ grupė ruošėsi visus metus, į šį projektą sudėjo visą savo širdį, talentą ir milžinišką pagarbą žiūrovams. Nebuvo taupyta kalbant nė apie vieną aspektą – viskas atlikta profesionaliai. Grąža, kurią gavo „Naktinės Personos“, – tai ne tik pilnutėlės arenos. Grupė gali didžiuotis apskritai pakėlusi sceninę kultūrą Lietuvoje į naują lygmenį. Aras ir Alanas nutarė neišsiskirstyti ir manau, kad tokį sprendimą verta sveikinti. Šios asmenybės Lietuvos muzikai gali duoti išties daug, tad ryžtas tęsti veiklą yra absoliučiai logiškas. Jei grupė, sukėlusi tokį ažiotažą, visgi būtų nusprendusi sustoti, manau, daugelis pasijustų stipriai nuvilti“,- kalbėjo projekto „Po 20 metų“ vadovas Ričardas Pinikas.

“Naktinės Personos” nutarė tęsti bendrą kūrybinę veiklą Turo „Po 20 metų“ geografija žengia ir per Lietuvos sienas – praėjusį savaitgalį, balandžio 5 d., „Naktinės Personos“ surengė nepamirštamą pasirodymą Dubline, kur buvo labai šiltai sutikti. Rudenį grupė planuoja gastroles Anglijoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose. “Apsisprendėme dirbti toliau, tad paraleliai turui užsienyje vyks darbai gludinant naujus kūrinius ir vystant naują “Naktinių Personų” projektą. Užkulisiuose liko dar daug koncertinio šou minčių, kurių įgyvendinimas nustebins ne vieną. Manau, ši frazė jau tapo mūsų vizitine kortele!”, - sakė R.Pinikas.

Ph.Williamsas prisijungs prie „The Voice“ konkurso


Populiarusis atlikėjas Pharrellis Williamsas taps nauju Jungtinių Amerikos Valstijų talentų šou “The Voice” teisėju.

Hito “Happy” atlikėjas užims dainininko Cee-Lo GREENO vietą. Šis apie pasitraukimą iš konkurso paskelbė vasario mėnesį.

Ph. Williamsas šiame šou prisijungs prie Shakiros ir Usherio. Adamas Levine’as ir Blake’as Sheltonas dalyvavo visuose iki šiol vykusiuose “The Voice” konkursuose Amerikoje.

Popmuzikos princesė Kylie Minogue pirmą kartą koncertuos Kaune


Viena populiariausių pasaulio atlikėjų Kylie Minogue rudenį surengs šou didžiausioje Lietuvos arenoje. Šiandien australų dainininkė paskelbė žinią apie naują pasaulinį koncertų turą „Kiss Me Once Tour“ - jo grafike įrašytas pasirodymas Kauno „Žalgirio“ arenoje, kuris įvyks spalio 31 dieną.

Koncertų turas, kuriame Kylie atliks populiariausius per visą karjerą sukauptus hitus ir šiandien išleidžiamo albumo „Kiss Me Once“ dainas, aplankys 15 Europos valstybių. Iš viso mūsų žemyne bus surengtas 31 koncertas, tarp jų – du pasirodymai didžiojoje Londono O2 arenoje.

Bilietai į vienintelį šių gastrolių pasirodymą Lietuvoje bus pradėti platinti jau kovo 20 dieną. Pirmieji pigiausius bilietus nuo kovo 18 dienos 10 valandos įsigyti galės „Ticketpro“ klubo nariai (jais tapti galima užsiregistravus http://www.ticketpro.lt/jnp/club/registration/index.html ) .
Vieša prekyba bilietais visose „Ticketpro“ kasose ir interneto svetainėje www.ticketpro.lt bus pradėta kovo 20 dieną 10 valandą ryto.

Muzikos pasaulyje yra nedaug atlikėjų, kuriems atpažinti nė nereikia pavardės – pakanka vardo. Kylie – viena iš tokių. Daugiau nei 70 milijonų parduotų įrašų, 12 studijoje įrašytų albumų ir net 55 singlai – tokia 1987-aisiais startavusios šios dainininkės muzikinės karjeros statistika. Naujausias jos hitas „Into The Blue“ buvo išleistas praėjusią savaitę ir jau pakilo į vienuolikos Europos šalių populiariausių dainų dvidešimtukus.

Kylie Minogue įrašyta į Guinnesso rekordų knygą – kaip artistė, kurios visi albumai, išleisti per tris dešimtmečius, pateko į britų populiariausių įrašų sąrašo penketuką. Ji apdovanota Britų ir „Grammy“ apdovanojimų statulėlėmis. Melburne Kylie garbei pastatyta ją vaizduojanti bronzinė skulptūra. Ordinai už nuopelnus muzikai ir menui dainininkei yra įteikti ir Didžiojoje Britanijoje, ir Prancūzijoje. 2000-aisiais dainininkė, kaip Australijos muzikos simbolis, dainavo Sidnėjaus olimpinių žaidynių uždarymo ceremonijoje – ir tai tik maža Kylie Minogue pasiekimų dalis.

Pirmąjį Kylie Minogue koncertą Kaune rengia didžiausias Baltijos šalių koncertų organizatorius „Live Nation Lietuva“, šią savaitę kviečiantis pamatyti bohemiškojo JAV dainininko Rufuso Wainwrighto koncertą Vilniaus kongresų rūmuose, o vėliau - legendinio roko dainininko Peterio Gabrielio koncertą Vilniaus „Siemens“ arenoje, sero Tomo Joneso šou Kauno „Žalgirio“ arenoje, Ukrainos roko lyderių „Okean Elzy“, vieno žymiausių pasaulio džiazo gitaristų Pato Metheny, romantiškosios britų atlikėjos Katie Melua, patrakusios Niujorko grupės „Gogol Bordello“ koncertus ir daugybę kitų renginių.

Pagrindinis

Prisijungimas
 • Pokalbiai
 • MuzikosFanų Top'ai
  AutoriusHardend
  Vakar 20:45:21
  kodel neikele mano dainos?
  Autoriuspedobear
  Vakar 18:36:35
  max 7 dainos
  AutoriusUzLietuviskaRap
  Vakar 17:03:58
  Kiek gali per diena ikelti dainu ?
  AutoriusBonG
  Vakar 15:22:16
  Sveiki, gal patartumėt kokios muzikos geros? :) Nes šendien mano gimtadienis :D Reik tūsa daryt :D
  Autoriusvikut
  Vakar 15:12:22
  Labutis:]
  AutoriusUzLietuviskaRap
  Vakar 14:15:32
  Sveiki :)
  Autoriuspastele
  21 Balandžio 2014
  TAAAAIP! ačiū :))
  Autoriusrodeo
  21 Balandžio 2014
  sakyciau gal stolen dance?
  Autoriuspastele
  21 Balandžio 2014
  sveiki, gal galite padėti rasti dainą? :) pamenu tik klipą, sėdi kažkoks jamaikietis, groja su gitara žaliam fone :D tokia chill daina. gal kas žinot, apie ką kalbu? :)
  AutoriusHousas
  21 Balandžio 2014
  Otvertka,sakiau laustiniuose skliaustuose [] o ne paprastuose. Ir is abieju pusiu reikia deti skliaustus, tik gale reikia deti sitaip: [/leech]

  Tik registruoti vartotojai gali rašyti žinutes.
Informacija
Facebook
Google+
Išdėstymas
Rodomų dainų skaičius: daugiau | mažiau
Skaitliukas
 • Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
 • Radijas
  Dėmesio! Kiekvieną sekmadienį 20:00 - 21:30 MuzikosFanai.lt savaitės TOP20 laida!
  Pagrindinis » Albumai » MuzikosFanai.lt / Kovo mėn. Top 20
  MuzikosFanai.lt / Kovo mėn. Top 20

  16:23
  Oo.. Saunuolis Eimut :)
  -

  16:26
  Pagal kokius kriterijus čia rinkta ?
  -

  19:30
  be komentaru +5
  -

  20:30
  ZygimantasG,
  Vertinimo
  -

  09:44
  jo pagal jusu topo vertinimus :) esu screen shota pridejes prie failo kad matytumet jog wiskas sazininga :)
  -
  Informacija

  Vartotojai, kurie yra grupėje Svečias, negali rašyti komentarus šioje naujienoje.